اخبار خارجی, اخبار سایت, تکنولوژی, موبایل, موبایل و تبلت

نمایشگر گلکسی S24 ظاهرا با مشکل مواجه میشود!

نمایشگر گلکسی S24 ظاهرا با مشکل مواجه میشود!

به‌نظر می‌رسد که نمایشگر سری گلکسی S24 در حالت همیشه روشن کم‌نور است و هاله‌ای زردرنگ روی آن به‌چشم می‌خورد.

بررسی‌های مختلف سری گلکسی S24 نشان می‌دهد که نمایشگر پرچمدارهای جدید سامسونگ در حالت همیشه روشن یا AOD کم‌نورتر از نسل قبلی است. همچنین تصاویر در این حالت کمی زردرنگ به‌نظر می‌رسند. این حالت حتی با تنظیمات مختلف نیز بهتر نمی‌شود.

 

Untitled s24 1 - نمایشگر گلکسی S24 ظاهرا با مشکل مواجه میشود!

 

براساس بررسی‌های سایت SamMobile، نمایشگر همیشه روشن در سری گلکسی S24 نسبت به نسل‌های قبلی خود، یعنی سری گلکسی S22 و گلکسی S23، به میزان قابل‌توجهی کم‌نورتر است. این وضعیت چه در حالت قراردادن تصویر پس‌زمینه و چه در حالت عادی AOD تغییری نمی‌کند و تیره باقی می‌ماند. به‌نظر می‌رسد که سامسونگ با کاستن نور نمایشگر در AOD می‌خواهد این حالت روی شارژ باتری تأثیر کمتری داشته باشد، اما تیره‌بودن AOD حتی گاهی سبب دشواری خوانایی متن‌ها می‌شود. همچنین با فعال یا غیرفعال کردن قابلیت‌های محافظ چشم و Adaptive Color Tone حالت رنگی AOD بهتر نمی‌شود.

 

Untitled s24 4 1 - نمایشگر گلکسی S24 ظاهرا با مشکل مواجه میشود!

 

نمایشگر سری گلکسی S24 در حالت همیشه روشن

سامسونگ ممکن است این مشکل را با عرضه یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری بهبود ببخشد. بااین‌حال، بررسی‌های دقیق نمایشگر این گوشی‌ها در حالت همیشه روشن نشان داده است که صرف‌نظر از اینکه والپیپر قرار دهید یا تنظیمات رنگی چه باشد، هاله‌ای زردرنگ مشاهده می‌شود که مشخص نیست سامسونگ به‌عمد آن را روی صفحه قرار داده است یا در آینده اصلاحش می‌کند.

 

Untitled s24 2 - نمایشگر گلکسی S24 ظاهرا با مشکل مواجه میشود!

 

نمایشگر سری گلکسی S24 همانند سری قبلی خود، با حالت‌های رنگی Vivid و Natural ارائه می‌شود. بااین‌حال، بررسی‌ها نشان می‌دهد که اشباع رنگی در این دو حالت چندان فرقی با یکدیگر ندارند. به عبارت دیگر، در این گوشی حالت‌های رنگی Vivid و Natural بسیار شبیه به‌هم به‌نظر می‌رسند و عملکرد گزینه Vivid در مقایسه با گوشی‌های قبلی این شرکت، به میزان قابل‌توجهی کاهش یافته است.

 

 

شما میتوانید بروزترین اخبار تکنولوژی را در قسمت اخبار سایت تسکو مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید