اخبار خارجی, اخبار سایت, تکنولوژی, موبایل, موبایل و تبلت

مشخصات شیائومی میکس فولد 4 قبل از معرفی لو رفت!

Untitled mixfold4 1 - مشخصات شیائومی میکس فولد 4 قبل از معرفی لو رفت!

شیائومی احتمالاً در ماه مه سال جاری میلادی از گوشی پرچمدار میکس فولد 4 به همراه تبلت‌های سری پد 7 رونمایی خواهد کرد.

برخی مشخصات شیائومی میکس فولد 4 مانند اسم رمز، تراشه مورد استفاده و تاریخ عرضه احتمالی در فضای مجازی افشا شده است که از پشتیبانی این گوشی تاشو از ارتباط ماهواره‌ای دوطرفه خبر می‌دهد.

احتمالاً شیائومی در سال جاری میلادی از دو گوشی تاشو در چین رونمایی خواهد کرد. انتظار می‌رود گوشی اول شیائومی میکس فلیپ باشد. این گوشی تاشو با طراحی مشابه سری گلکسی زد فلیپ، شاید اواخر ماه فوریه هم‌زمان با شیائومی 14 اولترا از راه برسد. مدل بعدی شیائومی میکس فولد 4 است که احتمالاً در نیمه دوم سال 2024 از آن رونمایی خواهد شد. پیش از عرضه رسمی، سایت GSMChina کد Mi را بررسی کرده تا جزئیات کلیدی Mix Fold 4 را زودتر دریافت کند.

 

Untitled mixfold4 2 - مشخصات شیائومی میکس فولد 4 قبل از معرفی لو رفت!

 

به گزارش گیزموچاینا، بررسی کد Mi نشان می‌دهد که اسم رمز Ruyi احتمالاً با شیائومی mix fold 4 مرتبط است. شماره مدل جهانی و چینی دستگاه به ترتیب 2405CPX3DG و 2405CPX3DC ذکر شده و شماره مدل داخلی گوشی هم n8 است.

 

معرفی شیائومی میکس فولد 4 در اواسط 2024؟

این گوشی احتمالاً با اسنپدراگون 8 نسل 3 و سیستم‌عامل HyperOS مبتنی بر اندروید 14 در اواسط 2024 عرضه خواهد شد. وجود اعداد 2405 در اول شماره مدل، احتمالاً نشان می‌دهد که ماه مه 2024، زمان معرفی میکس فولد 4 خواهد بود. همچنین شاید این گوشی تاشو با یک دستگاه ناشناخته عرضه شود، البته هنوز اطلاعاتی درباره این دستگاه منتشر نشده است.

 

Untitled mixfold4 3 - مشخصات شیائومی میکس فولد 4 قبل از معرفی لو رفت!

 

از دیگر مشخصات احتمالی شیائومی میکس فولد 4 می‌توان به پشتیبانی از ارتباط ماهواره‌ای دوطرفه اشاره کرد. البته برای صحت این اطلاعات باید کمی بیشتر منتظر بمانیم. غیر از شیائومی میکس فولد 4 که از اسنپدراگون 8 نسل 3 بهره خواهد برد، احتمالاً شیائومی 14 اولترا هم همین چیپست قدرتمند را داشته باشد و از ارتباطات ماهواره‌ای پشتیبانی کند. چند روز پیش هم مشخصات دوربین‌های شیائومی 14 اولترا فاش شد. شاید در کنار معرفی میکس فولد 4 در رویداد آینده شیائومی، از سری تبلت‌های پد هم رونمایی شود.

 

 

شما میتوانید بروزترین اخبار تکنولوژی را در قسمت اخبار سایت تسکو مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید