اخبار بازی, اخبار خارجی, معرفی و بررسی بازی‌, نقد و بررسی

زمان پخش State of Play جدید اعلام شد!!!

State of Play

زمان پخش State of Play جدید اعلام شد!!!

شرکت سونی نهایتا از زمان پخش رویداد State of Play جدید رونمایی کرد که بیش از ۴۰ دقیقه خواهد بود.

 

124 - زمان پخش State of Play جدید اعلام شد!!!

 

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که شرکت سونی پس از شایعه‌های فراوان نهایتا از زمان پخش رویداد State of Play جدید رونمایی کرده است. این رویداد رأس ساعت ۱:۳۰ پنج‌شنبه ۱۲ بهمن به‌وقت ایران برگزار خواهد شد و بیش از ۴۰ دقیقه طول خواهد کشید. همان‌طور که شرکت سونی با انتشار توییت جدیدی تأیید کرد، جزئیات جدیدی در مورد بیش از ۱۵ بازی آتی ازجمله بازی Rise of the Ronin و بازی Stellar Blade ارائه خواهد شد.

 

13 8 - زمان پخش State of Play جدید اعلام شد!!!

 

طرفدارها می‌توانند منتظر انتشار اخباری از بازی‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن VR2 در رویداد State of Play پیش‌رو باشند که در سال ۲۰۲۴ و پس از آن منتشر می‌شوند. شایعه‌هایی از نمایش دث استرندینگ ۲ در این رویداد به گوش می‌رسد که احتمالا Death Stranding 2: On the Beach نام خواهد داشت. درعین‌حال احتمالا از بازی Concord استودیو Firewalk نیز به‌طور کامل رونمایی خواهد شد که سال گذشته معرفی شده بود.

شایعه‌ها حاکی از این است که سونی قصد نمایش بازی واقعیت مجازی Metro، نسخه پلی استیشن 5 و کامپیوتر بازی Until Dawn و بازی Sonic Generations را در رویداد استیت آو پلی جدید دارد. ظاهرا آثاری نظیر Final Fantasy 7 Rebirth، ریمیک Silent Hill 2 و Judas نیز به نمایش گذاشته می‌شوند. البته غیر از Rise of the Ronin و Stellar Blade حضور هیچ‌یک از این بازی‌ها در رویداد آتی تاکنون تأیید نشده است.

 

12 272 - زمان پخش State of Play جدید اعلام شد!!!

 

برای دیدن ادامه‌ی اخبار مربوط به گیم کافیست تسکو را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید