اخبار بازی, اخبار خارجی, معرفی و بررسی بازی‌, نقد و بررسی

تاریخ انتشار بازی Football Manager 2024 مشخص شد

Football Manager 2024

تاریخ انتشار بازی Football Manager 2024

شرکت سگا (SEGA) و استودیوی اسپورتس اینتراکتیو (Sports Interactive) سرانجام تاریخ انتشار بازی Football Manager 2024 را اعلام کردند.

نسخه‌ی جدید فرنچایز Football Manager نویدبخش محتوای جدید و موارد بهبود یافته است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به اهداف فردی بازیکنان و منطق تعامل، ضربه‌های آزاد بهبود یافته، موتور پیشرفته برای مسابقه و موارد دیگر اشاره کرد.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده از Football Manager 2024 را در زیر تماشا کنید:

 

 

این سری با بازی FM23 توانست به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کند و ماه پیش ۶ میلیون بازیکن داشت. از این رو انتظارات از فوتبال منیجر ۲۰۲۴ بسیار زیاد بوده و استودیو Sports Interactive قصد دارد به بهترین شکل ممکن از آن پشتیبانی کند.

 

Untitled 1 40 - تاریخ انتشار بازی Football Manager 2024 مشخص شد

 

Football Manager 2024 به مانند نسخه‌های سال‌های گذشته، بسته به اینکه در کدام پلتفرم بازی را تجربه می‌کنید، در نسخه‌های مختلفی عرضه می‌شود. نسخه‌ی اصلی بازی با عنوان FM 24 Console برای PC و کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد و مانند سال های گذشته، بار دیگر از طریق سرویس Game Pass در هنگام عرضه برای PC و ایکس باکس در دسترس خواهد بود. از طرف دیگر، FM 24 Touch برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد، در و FM 24 Mobile، البته، برای دستگاه‌های iOS و Android در دسترس خواهد بود. با این حال، امسال برای اولین بار، نسخه موبایل این بازی به طور انحصاری از طریق نتفلیکس در دسترس خواهد بود.

 

Untitled 1 41 - تاریخ انتشار بازی Football Manager 2024 مشخص شد

 

اگرچه عرضه‌ی جهانی Football Manager 2024 در تاریخ ۶ نوامبر برای همه پلتفرم‌ها برنامه‌ریزی شده است، افرادی که این بازی را پیش خرید کنند تقریباً دو هفته زودتر از تاریخ انتشار رسمی، دسترسی زودهنگام دریافت خواهند کرد.

 

Untitled 1 42 - تاریخ انتشار بازی Football Manager 2024 مشخص شد

 

برای دیدن ادامه‌ی اخبار مربوط به گیم کافیست تسکو را دنبال کنید.

 

Untitled 1 43 - تاریخ انتشار بازی Football Manager 2024 مشخص شد

 

دیدگاهتان را بنویسید