اخبار خارجی, بررسی سخت‌افزار, سخت افزار, موبایل, موبایل و تبلت

مقایسه ی شارژدهی آیفون 15 پلاس در مقابل آیفون 15 پرومکس | نتیجه شگفت انگیز است!

مقایسه ی شارژدهی آیفون 15 پلاس در مقابل آیفون 15 پرومکس | نتیجه شگفت انگیز است!

آیفون 15 پلاس توانسته در تست باتری با شکست آیفون 15 پرو مکس، بالاترین شارژدهی باتری را در میان آیفون‌ها داشته باشد.

با ورود گوشی‌های سری آیفون 15 به بازار باید منتظر انتشار نتایج تست‌های مختلف روی آن‌ها باشیم. حالا تست شارژدهی باتری این محصولات منتشر شده است که از علمکرد فوق‌العاده آیفون 15 پلاس خبر می‌دهد.

 

Untitled 15plus 15promax 2 - مقایسه ی شارژدهی آیفون 15 پلاس در مقابل آیفون 15 پرومکس | نتیجه شگفت انگیز است!

 

کانال یوتوب Mrwhosetheboss با انتشار ویدیویی عملکرد باتری گوشی‌های سری آیفون 15 را با یکدیگر و نسل‌های قبلی مقایسه کرده است. اگرچه آیفون 15 پرو مکس موفق به شکست تمام آیفون‌های قبلی شده، اما خودش از آیفون 15 پلاس شکست خورده است. این گوشی اپل توانسته با بیش از 13 ساعت روشن‌بودن نمایشگر، در دنیای آیفون‌ها رکوردشکنی کند.

 

Untitled 15plus vs 15promax 4 - مقایسه ی شارژدهی آیفون 15 پلاس در مقابل آیفون 15 پرومکس | نتیجه شگفت انگیز است!

 

شارژدهی بالای باتری آیفون 15 پلاس

اپل در بخش مشخصات فنی آیفون‌ها میزان شارژدهی باتری آن‌ها را اعلام کرده است، اما در دنیای واقعی وضعیت فرق می‌کند. درحقیقت به گفته اپل آیفون 15 پرو مکس می‌تواند تا 25 ساعت ویدیو استریم کند، درحالی‌که برای آیفون ۱۵ پرو و ۱۵ پلاس این مدت برابر 20 ساعت است. اما در زمینه پخش آهنگ مدل پلاس بالاتر از پرو مکس قرار می‌گیرد.

 

با وجود اعداد بالا، در دنیای واقعی ما کارهای مختلفی با گوشی هوشمند خود می‌کنیم. برای مثال به سراغ شبکه‌های اجتماعی می‌رویم، تماس تصویری می‌گیریم، ویدیو ضبط می‌کنیم یا بازی می‌کنیم. به همین دلیل Mrwhosetheboss در ویدیوی تست باتری سری آیفون 15 و نسل‌های قبلی آیفون سعی کرده است تا فعالیت‌های زندگی روزمره کاربران را شبیه‌سازی کند.

 

Untitled 15plus vs 15promax - مقایسه ی شارژدهی آیفون 15 پلاس در مقابل آیفون 15 پرومکس | نتیجه شگفت انگیز است!

 

طبق ویدیوی Mrwhosetheboss، تا پیش از معرفی سری آیفون 15، آیفون 13 پرو مکس با 11 ساعت و 19 دقیقه بالاترین شارژدهی را در دنیای آیفون‌ها داشت و پس از آن آیفون 14 پرو مکس با اختلاف تقریباً کمی قرار می‌گرفت. اما حالا وضعیت تغییر کرده است.

 

آیفون 15 پلاس توانسته با 13 ساعت و 19 دقیقه بالاتر از تمام آیفون‌ها قرار بگیرد. پس از این گوشی هوشمند، آیفون 15 پرو مکس با زمان 11 ساعت 41 دقیقه توانسته رتبه دوم را تصاحب کند. همانطور که می‌بینید، اختلاف زیادی میان شارژدهی این دستگاه‌ها وجود دارد.

 

 

شما میتوانید بروز ترین اخبار تکنولوژی را در قسمت اخبار سایت تسکو مطالعه کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید