اخبار بازی, اخبار خارجی, معرفی و بررسی بازی‌, نقد و بررسی

ریمستر بازی Until Dawn دارای دوربین سوم شخص جدید است!!!

Until Dawn

معرفی ریمستر بازی Until Dawn

در جریان مراسم پلی استیشن، استودیوی سوپرمسیو گیمز از نسخه ریمستر بازی Until Dawn پرده برداشت.

چند روز پس‌از معرفی ریمستر Until Dawn در مراسم State of Play، استودیو بالیستیک مون در وبلاگ پلی استیشن جزئیات جدیدی از این بازی منتشر کرده است. ظاهرا این بازی یک ریمستر ساده نیست و چند ویژگی جدید از جمله دوربین سوم-شخص جدید به بازی اضافه خواهند شد. نسخه اصلی زوایای دوربین ثابتی داشت تا منعکس‌کننده بازی‌های ترسناک بقای قدیمی باشد.

 

12 3 - ریمستر بازی Until Dawn دارای دوربین سوم شخص جدید است!!!

 

در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید:

 

 

این استودیو نوشت: «[این تغییر] بدین معنا است که می‌توانید بازی اصلی را از زاویه جدیدی دنبال کنید و مناطق ارتقایافته و جدید با تعاملات و اشیای کلکسیونی تازه‌ای را کاوش کنید. بهره‌گیری از دوربین سوم-شخص و اضافه شدن انیمیشن‌های حرکت کاراکترها به بازیکنان اجازه می‌دهد تا احساس آن شب سرنوشت‌ساز را واقعا حس کنند. ما سعی کرده‌ایم روایت داستانی یکپارچه نسخه اصلی را حفظ کنیم؛ اما فرصت را غنیمت شمردیم تا نقاط احساسی کشف‌نشده داستان را هم گسترش دهیم».

 

12 4 - ریمستر بازی Until Dawn دارای دوربین سوم شخص جدید است!!!

 

لازم به ذکر است که توسعه نسخه ریمستر بازی آنتیل داون برعهده استودیو بالستیک مون (Ballistic Moon) بوده و این عنوان هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد. با این حال، شرکت سونی وعده داده که بازی در ادامه سال ۲۰۲۴ میلادی برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

 

14 - ریمستر بازی Until Dawn دارای دوربین سوم شخص جدید است!!!

 

برای دیدن ادامه‌ی اخبار مربوط به گیم کافیست تسکو را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید