اخبار تسکو, اخبار سایت, رویدادها, سال 1402

جدیدترین محصولات گیمینگ تسکو در الکامپ؛ چه آینده‌ای در انتظار تسکو گیم است؟

جدیدترین محصولات گیمینگ تسکو در الکامپ

جدیدترین محصولات گیمینگ تسکو در الکامپ

نمایشگاه بین‌المللی تهران، امسال هم مانند سالیان گذشته میزبان رویداد الکامپ است. این رویداد اگرچه رونق سال‌های گذشته را ندارد، اما بعضی سالن‌ها همچنان مملو از جمعیت هستند؛ به‌خصوص سالن ۳۸ که میزبان شرکت‌های بزرگی همچون تسکو است. تسکو را از سال‌ها قبل به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده لوازم جانبی در ایران می‌شناسیم. غرفه تسکو در سالن ۳۸ نمایشگاه بین‌المللی تهران با هیاهوی زیاد و بازدیدکنندگان فراوان، به‌راحتی توجه شما را به‌سمت خود جلب می‌کند.

 

Digipics Elecomp1402 TSCO 01.jpg - جدیدترین محصولات گیمینگ تسکو در الکامپ؛ چه آینده‌ای در انتظار تسکو گیم است؟

 

غرفه تسکو در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲ به سه بخش اصلی تقسیم شده است: بخش مربوط به لوازم جانبی عمومی، بخش مربوط به سیستم‌های صوتی و درنهایت گل سرسبد این غرفه یعنی بخش محصولات گیمینگ و برند تسکو گیم. این بخش از غرفه تسکو با حضور جمعیت زیادی از جوانان و نوجوانان علاقه‌مند به حوزه گیم و محصولات پرزرق‌وبرق این حوزه، جذابیت زیادی دارد. در این گزارش ویدیویی با «جمال جعفری»، مدیرعامل شرکت توسن سیستم شرق، در مورد برند تسکو گیم گفت‌وگو کرده و شما را با حال‌وهوای غرفه تسکو در نمایشگاه الکامپ و محصولات جدید این برند آشنا می‌کنیم.

 

گزارش ویدیویی: جدیدترین محصولات تسکو گیم در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲

 

 

مدیرعامل تسکو در مورد هدف از راه‌اندازی برند تسکو گیم به دیجیاتو گفت برند تسکو نزدیک به دو دهه در بازار ایران سابقه دارد و با توجه به رشد قابل‌توجه جامعه گیمینگ، متوجه نیاز کاربران شده است. برند تسکو گیم می‌خواهد نیاز کاربران این حوزه، یعنی گیمرهای ایرانی را برطرف کند. او اضافه کرد:

«حوزه گیم بازار پرنشاطی است و همین‌طور که در غرفه تسکو می‌بینید، جوان‌ها خودشان در ال فعالیت و مدیریت این غرفه هستند و ما باید اعتماد کاربر‌های جوان خود را پاسخ دهیم.»

 

 

Digipics Elecomp1402 TSCO 07.jpg - جدیدترین محصولات گیمینگ تسکو در الکامپ؛ چه آینده‌ای در انتظار تسکو گیم است؟

 

تسکو در رویداد الکامپ تعداد زیادی از محصولات گیمینگ خود را هم در معرض نمایش گذاشته است. اولین محصولی که توجه ما را به خودش جلب کرد، کیبورد گیمینگ مکانیکال ۸۱۲۸ است که با برخورداری از سوئیچ‌های مکانیکی قرمزرنگ شرکت اوتمو (Outemo) با طول عمر بیش از ۵۰ میلیون کلیک و نورپردازی فول آر‌جی‌بی، یکی از پیشرفته‌ترین محصولات بازار ایران از برندهای داخلی محسوب می‌شود.

ماوس گیمینگ تسکو ۲۰۳۵ هم جزو محصولات نسبتاً جدید این شرکت است. این ماوس گیمینگ تسکو به سنسور پیشرفته با دقت ۱۶۰۰۰ دی‌پی‌آی و نورپردازی RGB مجهز شده و ویژگی‌هایی در سطح بهترین محصولات جهانی دارد. یکی دیگر از ویژگی‌های این ماوس، امکان اتصال به کامپیوتر با کابل USB-C قابل جداشدن یا اتصال بی‌سیم از طریق دانگل است.

 

Digipics Elecomp1402 TSCO 03.jpg - جدیدترین محصولات گیمینگ تسکو در الکامپ؛ چه آینده‌ای در انتظار تسکو گیم است؟

 

تجربه انجام بازی‌ها با استفاده از هدست گیمینگ، دلچسب‌تر است و در بعضی بازی‌های رقابتی، شنیدن ریزترین صداها در محیط و تشخیص جهت صدا می‌تواند مرز بین برد و باخت را تعیین کند. تسکو در این زمینه هم محصول جالبی به نام هدست گیمینگ ۵۱۶۵ را تولید کرده است که علاوه بر ظاهر زیبا با نورپردازی RGB، توانایی تولید صدای فراگیر ۷.۱ کاناله و امکان ایجاد هپتیک فیدبک یا بازخورد لرزشی را نیز دارد.

 

Digipics Elecomp1402 TSCO 02.jpg - جدیدترین محصولات گیمینگ تسکو در الکامپ؛ چه آینده‌ای در انتظار تسکو گیم است؟

 

بدون‌شک تسکو یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید کننده لوازم جانبی در ایران است. این برند در سال‌های گذشته توانسته تعداد قابل‌توجهی از کاربر‌ان را به استفاده از کالا‌های خود ترغیب کند. تسکو گیم طبیعتاً بازار خاص‌تر، جذاب‌تر و گران‌قیمت‌تری را هدف گرفته و تاکنون محصولات متنوع و پیشرفته‌ای را نیز تولید و عرضه کرده است. اما چه آینده‌ای در انتظار این برند خواهد بود؟ مدیرعامل تسکو به دیجیاتو گفت بازار گیم، بازار بزرگی است که درحال‌حاضر فقط مختص جوانان و نوجوانان نیست و اکنون تمام رده‌های سنی را در بر می‌گیرد:

«هدف ما این است که بتوانیم نیاز گیمرها به این محصولات را با حداقل قیمت تأمین کنیم. مردم ایران لایق این هستند که بهترین تکنولوژی‌ها را استفاده کنند، چون درک بالایی از تکنولوژی دارند و تسکو می‌خواهد تکنولوژی روز را با قیمت مناسب به دست مصرف‌کننده برساند.»

 

Digipics Elecomp1402 TSCO 05.jpg - جدیدترین محصولات گیمینگ تسکو در الکامپ؛ چه آینده‌ای در انتظار تسکو گیم است؟

 

تسکو گیم می‌تواند آینده موفقی پیش رو داشته باشد اما این موفقیت به دو عامل اساسی بستگی دارد؛ یکی کیفیت محصولات است که باید بتواند با محصولات متنوع خارجی رقابت کند و عامل دوم و مهم‌تر، شیوه قیمت‌گذاری آن‌هاست تا مزیت رقابتی خوبی را برای این برند داخلی ایجاد نماید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید