اخبار بازی, اخبار خارجی, معرفی و بررسی بازی‌, نقد و بررسی

تاریخ عرضه Stellar Blade مشخص شد!!!

Stellar Blade

تاریخ انتشار بازی Stellar Blade

بازی Stellar Blade که در شوکیس سال ۲۰۲۱ پلی استیشن با اسم رمز Project EVE به نمایش درآمد، در استیت آو پلی اخیر هم حضور داشت تا سونی عرضه‌ی آن به‌عنوان انحصاری کنسولی PS5 را تایید کند.

Stellar Blade بازی دیگری در رویداد جدید سونی تحت عنوان State of Play بوده است که بدنیست بدانید برای این بازی یک تریلر نمایشی و کاملا زیبا درنظر گرفته شده بود که در آن به تاریخ انتشار بازی نیز اشاره شد و توانست خیال طرفداران خود را راحت نماید.
اگرچه استودیو سازنده‌ی این بازی استودیو کره‌ای SHIFT UP است اما ناشر آن شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی خواهد بود و استودیوهای داخلی پلی‌استیشن در توسعه‌ی این بازی به استودیو توسعه‌دهنده اثر کمک کرده‌اند.

 

12 6 - تاریخ عرضه Stellar Blade مشخص شد!!!

 

بازی Stellar Blade که یک اسلشر جدید و جهان باز با حضور در دنیایی پسا آخرالزمانی بوده در رویداد سونی تایید شد که قرار است در سال 2024 منتشر شود. این محصول یک اثر جدید از سوی استودیو شیفت آپ بوده که توانسته زیبایی های بسیاری را در آن ارائه دهد. تریلر 6 دقیقه ای از بازی Stellar Blade تقریبا شما را با تمام شکوه و عظمت آن آشنا خواهد ساخت که بدنیست بدانید این تریلر یک گوشه چشم کوتاه از دنیای وسیع بازی بوده است. لازم است بدانید که این بازی قرار است در تاریخ 26 آوریل سال 2024 مطابق با 7 اردیبهشت 1403 منتشر شود که با این موضوع می‌توان گفت روند ساخت و توسعه بازی Stellar Blade تقریبا به پایان رسیده است. درطول گیم پلی بازی با هیولاهای جهش یافته بسیاری مواجه خواهید شد که این موضوع سبب بوجود امدن یک سیستم دشواری مراحل شده است. تریلر منتشر شده از بازی نشان می‌دهد که سونی و شیفت آپ تصمیم دارند بازی Stellar Blade را فقط و فقط برای پلی استیشن 5 عرضه کنند و خبری از دیگر کنسول ها حتی کامپیوتر نخواهد بود. گیم پلی بازی به کاربر اجازه کاوشگری آزاد را می‌دهد که لازم است بدانید محدود بودن بازی Stellar Blade به انتشار برای یک کنسول نشان دهنده گرافیک برجسته آن بوده است.

 

13 1 - تاریخ عرضه Stellar Blade مشخص شد!!!

 

داستان بازی Stellar Blade

بازیکن در بازی Stellar Blade به سوی Xion خواهد رفت که آخرین شهر باقی‌مانده‌ی انسان‌ها روی زمین محسوب می‌شود. وقتی ایو و همراهان او تلاش برای بازپس‌گیری زمین نابودشده را شروع می‌کنند، شخصی به اسم آدام (Adam/آدم) آن‌ها را برای رسیدن به Xion راهنمایی خواهد کرد. در شهر Xion ایو با ساکن قدیمی و سن‌دار شهر روبه‌رو می‌شود که Orcal نام دارد؛ پیرمردی که ماجراهای زیادی را برای ایو تعریف می‌کند.

در راستای تلاش برای نجات زمین، ایو که یک مبارز حرفه‌ای است و از تجهیزات خاصی بهره می‌برد، به سراغ ایجاد روابط نزدیک با ساکنین Xion می‌رود و در بهبود شرایط شهر نقش دارد. مأموریت اصلی او نجات زمین از دست NA:tive است، اما او اگر بخواهد توانایی کمک رساندن به بسیاری از افراد حاضر در شهر Xion را دارد. بازیکن تصمیم می‌گیرد که آیا پا را از انجام مأموریت اصلی فراتر می‌گذارد و چه‌قدر به این انسان‌ها کمک می‌کند.

 

12 7 - تاریخ عرضه Stellar Blade مشخص شد!!!

 

تریلر جدید بازی نشان داد که Stellar Blade قابلیت‌های زیادی برای حمله را در اختیار گیمر می‌گذارد و ایو برای شکست دادن دشمن‌های قدرتمند باید آماده‌ی دفع سریع حملات آن‌ها باشد. زمان‌بندی حرکات ایو در گیم‌پلی بازی Stellar Blade ظاهرا تاثیر قابل توجهی روی نتیجه‌ی هر نبرد بزرگ خواهد داشت. کمبوها و قابلیت‌های خاص نیز به پویایی مبارزات کمک می‌کنند.

گیمر در طول تجربه‌ی بازی Stellar Blade موفق به کسب مهارت‌های Beta و مهارت‌های بسیار قوی Burst می‌شود که به‌گفته‌ی سازندگان اجازه می‌دهند او از پس اجرای حملاتی چشم‌نواز با ایو بربیاید. کارگردان بازی Stellar Blade می‌گوید که ایستادن دربرابر باس‌ها واقعا متفاوت با هر مبارزه‌ی دیگر در بازی است و بازیکن را به چالش می‌کشد؛ تا حدی که باس‌فایت‌ها سبب می‌شوند بازیکن با دقت استراتژی خود برای حمله و دفاع را مشخص کند.

 

13 2 - تاریخ عرضه Stellar Blade مشخص شد!!!

 

برای دیدن ادامه‌ی اخبار مربوط به گیم کافیست تسکو را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید