اخبار بازی, اخبار خارجی, معرفی و بررسی بازی‌, نقد و بررسی

بازی Plants vs Zombies 3 Welcome to Zomburbia امسال منتشر می‌شود!!!

Plants vs Zombies 3 Welcome to Zomburbia

تاریخ انتشار بازی Plants vs Zombies 3 Welcome to Zomburbia

ساخت بازی Plants vs Zombies 3 Welcome to Zomburbia به خوبی پیش می‌‌رود و این عنوان در 17 ژانویه 2024 منتشر خواهد شد.

 

12 180 - بازی Plants vs Zombies 3 Welcome to Zomburbia امسال منتشر می‌شود!!!

 

EA و استودیو PopCap اعلام کرده‌اند که سافت لانچ بازی Plants vs Zombies 3 Welcome to Zomburbia را در بریتانیا، هلند، اتریش و فیلیپین با موفقیت انجام داده است. هنوز فاز تست‌گیری از این بازی به پایان نرسیده است ولی انتظار می‌رود که در سال جاری به صورت کامل در بازار منتشر شود.

 

12 181 - بازی Plants vs Zombies 3 Welcome to Zomburbia امسال منتشر می‌شود!!!

 

فرانچایز Plants vs Zombies در سال‌های گذشته بیشتر با سری Garden Warfare وارد ژانر شوتر اول شخص شده بود. با این وجود PvZ3 دوباره این فرانچایز را به ریشه‌های خود باز می‌گرداند و عنوانی در ژانر دفاع از برج محسوب می‌شود. از طرف دیگر دیگر یک سری چالش‌های پازل مانند نیز به بازی اضافه شده‌اند که نوآوری جدید سری خواهد بود.

 

12 182 - بازی Plants vs Zombies 3 Welcome to Zomburbia امسال منتشر می‌شود!!!

 

استودیو PopCap عنوان اپیزودیک Plants vs Zombies 3 Welcome to Zomburbia را در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم گوشی‌های هوشمند به بازار معرفی کرده بود. توسعه و تست‌گیری از این عنوان در سال‌های گذشته ادامه داشته است و سافت لانچ آن در چند کشور یعنی در مراحل پایانی توسعه قرار دارد. در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید:

 

 

Plants vs Zombies 3 Welcome to Zomburbia در سال ۲۰۲۴ برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS منتشر می‌شود. برای دیدن ادامه‌ی اخبار مربوط به گیم کافیست تسکو را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید