اخبار بازی, اخبار خارجی, معرفی و بررسی بازی‌, نقد و بررسی

بازی Dave the Diver به‌زودی به پلی استیشن می‌آید!!!

Dave the Diver

معرفی بازی Dave the Diver Godzilla

استودیو Mintrocket شب گذشته با حضور در مراسم استیت آو پلی از نسخه پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ بازی Dave the Diver رونمایی کرد.

 

12 1 - بازی Dave the Diver به‌زودی به پلی استیشن می‌آید!!!

 

با این وجود استودیو Mintrocket یک غافلگیری دیگر هم برای طرفداران داشت و پادشاه هیولا‌ها در راه بازی Dave The Diver است. بسته الحاقی گودزیلا برای عرضه در ماه می ۲۰۲۴ (اردیبهشت/خرداد ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است. خبر خوب این است که نیاز به خرید این بسته الحاقی نیست و Mintrocket آن را به صورت رایگان در دسترس همه قرار می‌دهد.

 

123 - بازی Dave the Diver به‌زودی به پلی استیشن می‌آید!!!

 

Dave the Diver یکی از بهترین بازی‌های مستقل سال ۲۰۲۳ محسوب می‌شود که با استقبال خوبی از سوی منتقدان و بازیکنان روبه رو شده است. عرضه نسخه پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ اما زودتر رخ خواهد داد و این بازی در ماه آپریل ۲۰۲۴ (فروردین/اردیبهشت ۱۴۰۳) برای این کنسول‌ها منتشر می‌شود. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این عنوان را در زیر مشاهده کنید:

 

 

در این عنوان نقش دیو را خواهید داشت، یک غواص سخت‌کوش که ماهیگیری می‌کند و همچنین مدیر یک رستوران غذاهای دریایی است. آمار منتشر شده نشان می‌دهد که Dave the Diver تاکنون بیش از ۳ میلیون نسخه فروش داشته و با عرضه آن برای کنسول‌های پلی استیشن، انتظار می‌رود که فروش بسیار بیشتری را هم در بازار تجربه کند

Dave the Diver هم‌اکنون روی پی‌سی و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. برای دیدن ادامه‌ی اخبار مربوط به گیم کافیست تسکو را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید