اخبار سایت, اخبار تسکو

افتتاح شعبه جدید فروشگاه تسکوشاپ در مرکز تماس

افتتاح شعبه جدید فروشگاه تسکوشاپ در مرکز تماس

 

افتتاح شعبه جدید فروشگاه تسکوشاپ در مرکز تماس

افتتاح شعبه جدید فروشگاه‌های تسکو: بار دیگر در شعبه جدید کنارتان هستیم!

تسکو ( توسن سیستم شرق ) با افتتاح دو شعبه جدید، گام جدیدی در راستای خدمات‌رسانی به مشتریان خود برداشت. هدف از افتتاح این دو شعبه ارائه خدمت بیشتر به مشتریان بوده است.

 

Untitled 1 170 300x300 - افتتاح شعبه جدید فروشگاه تسکوشاپ در مرکز تماس

Untitled 3 1 300x300 - افتتاح شعبه جدید فروشگاه تسکوشاپ در مرکز تماسUntitled 2 10 300x300 - افتتاح شعبه جدید فروشگاه تسکوشاپ در مرکز تماس

 

تسکو با بیش از دو دهه تجربه در عرصه فروش لوازم جانبی کامپیوتری، موبایل و صوتی، تصویری و گیمینگ همواره به عنوان مرجعی معتبر برای نیازهای مشتریان به لوازم جانبی شناخته شده است. افتتاح شعبه جدید تسکو در برج تماس نمایانگر تعهد تسکو به بهبود مستمر خدمات به مشتریان و ارائه آخرین و بهترین محصولات از برندهای معتبر جهانی است. این شعبه که در غرب تهران بزرگ قرار دارد آماده ارائه بهترین خدمات فروش به شما عزیزان خواهد بود.

 

Eftetahie TSCO Shop Aniva.mp4 snapshot 00.27 2023.08.23 14.01 - افتتاح شعبه جدید فروشگاه تسکوشاپ در مرکز تماس

 

 

در این شعبه انواع دسته لوازم جانبی از جمله موبایلی، کامپیوتری، صوتی و تصویری و گیمینگ به فروش می‌رسد. همچنین، تیم ماهر و دقیق مشاوران فروش تسکو آماده هستند تا مشتریان را در انتخاب بهترین محصولات و تهیه کالاهایشان براساس اولویت یاری دهند. تفکر مشتری‌مداری با تکیه بر کیفیت و استفاده از تکنولوژی روز جهان تسکو را هر روز بیشتر از قبل در مسیر موفقیت قرار می‌دهد. تسکو همواره سعی دارد در بروزترین مراکز لوازم الکترونیکی در کنار شما باشد.

 

Eftetahie TSCO Shop Aniva.mp4 snapshot 00.51 2023.08.23 14.02 2 - افتتاح شعبه جدید فروشگاه تسکوشاپ در مرکز تماس

 

تلاش چندین ساله تسکو ادامه داشته و ثمره آن گسترش تنوع کالایی و افزایش تعداد شعب فعال این شرکت است. در تسکو ما باور داریم که ارائه بهترین خدمات فروش ضامن موفقیت خواهد بود.

افتتاح شعبه غرب تهران در برج تماس به آدرس دقیق:
تهران- اتوبان خرازی غرب – خروجی دریاچه خلیج فارس- خیابان شمس تبریزی- مرکز موبایل و کامپیوتر تماس- طبقه اول- پلاک27- فروشگاه آنیوا
در شعبه جدید تسکو منتظر قدم‌های شما هستیم.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید