اخبار سایت, اخبار تسکو, اخبار داخلی

افتتاح شعبه جدید فروشگاه تسکوشاپ در بازار موبایل ایران

افتتاح شعبه جدید فروشگاه تسکوشاپ در بازار موبایل ایران

 

افتتاح شعبه جدید فروشگاه تسکوشاپ در بازار موبایل ایران

افتتاح شعبه جدید فروشگاه‌های تسکو: بار دیگر در شعبه جدید کنارتان هستیم!

تسکو ( توسن سیستم شرق ) با افتتاح دو شعبه جدید، گام جدیدی در راستای خدمات‌رسانی به مشتریان خود برداشت. هدف از افتتاح این دو شعبه ارائه خدمات فروش بیشتر به مشتریان بوده است.

 

Untitled 1 173 - افتتاح شعبه جدید فروشگاه تسکوشاپ در بازار موبایل ایران

 

تسکو با بیش از دو دهه تجربه در عرصه فروش لوازم جانبی کامپیوتری، موبایل و صوتی، تصویری و گیمینگ همواره به عنوان مرجعی معتبر برای نیازهای مشتریان به لوازم جانبی شناخته شده است. افتتاح شعبه جدید تسکو در بازار موبایل ایران نمایانگر تعهد تسکو به بهبود مستمر خدمات به مشتریان و ارائه آخرین و بهترین محصولات از برندهای معتبر جهانی است. این شعبه که در مرکز تهران بزرگ قرار دارد آماده ارائه بهترین خدمات فروش به شما عزیزان خواهد بود.

 

Untitled 1 174 - افتتاح شعبه جدید فروشگاه تسکوشاپ در بازار موبایل ایران

 

در این شعبه انواع دسته لوازم جانبی از جمله موبایلی، کامپیوتری، صوتی و تصویری و گیمینگ به فروش می‌رسد. همچنین، تیم ماهر و دقیق مشاوران فروش تسکو آماده هستند تا مشتریان را در انتخاب بهترین محصولات و تهیه کالاهایشان براساس اولویت یاری دهند. تفکر مشتری‌مداری با تکیه بر کیفیت و استفاده از تکنولوژی روز جهان تسکو را هر روز بیشتر از قبل در مسیر موفقیت قرار می‌دهد. تسکو همواره سعی دارد در بروزترین مراکز لوازم الکترونیکی در کنار شما باشد.

 

Untitled 1 175 - افتتاح شعبه جدید فروشگاه تسکوشاپ در بازار موبایل ایران

 

تلاش چندین ساله تسکو ادامه داشته و ثمره آن گسترش تنوع کالایی و افزایش تعداد شعب فعال این شرکت است. در تسکو ما باور داریم که ارائه بهترین خدمات فروش ضامن موفقیت خواهد بود.

افتتاح شعبه مرکز تهران در بازار موبایل ایران به آدرس دقیق:

تهران- خیابان حافظ- پایین‌تر از خیابان جمهوری- بین کوچه غزالی و کوچه اقتدار- بازار موبایل ایران- طبقه زیر همکف- پلاک 119- فروشگاه آریاتل- بازار موبایل ایران 1

در شعبه جدید تسکو منتظر قدم‌های شما هستیم.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید