اخبار بازی, اخبار خارجی, معرفی و بررسی بازی‌, نقد و بررسی

اطلاعاتی از بازی Everywhere منتشر شد

Everywhere

اطلاعات بازی Everywhere

قطعا تا به حال اسم مجموعه بازی GTA را شنیده‌اید. این سری بازی معروف‌ترین مجموعه بازی جهان باز کل تاریخ است و به نظر می‌رسد که شهرت و محبوبیتش نه تنها کم نمی‌شود بلکه دائما در حال زیادتر شدن است. وقتی که به افراد دخیل در این موفقیت فکر می‌کنیم نام برداران Houser است که به ذهنمان می‌رسد. به هر حال این دو برادر برای سال‌های طولانی چهره استودیو Rockstar بودند. اما لزلی بنزیز (Leslie Benzies) هم به اندازه این دو نفر مهم است و مجموعه GTA به خاطر این فرد است که به همچین موفقیتی رسیده است.

متاسفانه بنزیز دیگر با این استودیو همراه نیست. جدایی او از راکستار به خاطر درگیری‌های قانونی و اتهامات خیانت بسیاری که داشت بسیار پرحاشیه بود. به هر حال تاثیر او را روی مجموعه بازی GTA نمی‌توان نادیده گرفت. داستان بازی سازی بنزیز هنوز تمام نشده و بازی جهان باز جدید وی به نام Everywhere قرار است که در آینده نزدیک منتشر شود.

 

Untitled 1 19 - اطلاعاتی از بازی Everywhere منتشر شد

 

بعد از مدت‌ها اتنظار، استودیوی راکت بوی (Rocket Boy) ضمن معرفی از بازی جدید MindsEye، اولین اطلاعات از عنوان Everywhere را با مخاطبان به اشتراک گذاشت.

بسیار از افراد و خصوصاً آن‌هایی که هواداران قدیمی راکستار گیمز (Rockstar Games) هستند مدت‌هاست که انتظار بازی Everywhere را می‌کشند؛ عنوانی بسیار جاه‌طلبانه که توسط لزلی بنزیس (Leslie Benzies)، رئیس سابق راکستار نورث (Rockstar North) و تعداد دیگری از کارمندان سابق این شرکت ساخته می‌شود و از سال ۲۰۱۶ در دست توسعه قرار دارد.

 

Untitled 1 18 - اطلاعاتی از بازی Everywhere منتشر شد

 

طبق توضیحات آورده شده، Everywhere «پلتفرم جدیدی است که دنیایی از اتفاقات و امکانات بی‌‌انتها را به مخاطبین ارائه می‌دهد و در آن می‌توانید خودتان انتخاب کنید که چه کسی باشید و چه مسیری طی کنید.» جهانِ بازی «همیشه در حال گسترش» و «بی‌نهایت متنوع» خواهد بود و بازی‌بازان در آن می‌توانند به سیارات مختلف و سامانه‌های ستاره‌ای گوناگون سفر کنند.

Everywhere که گفته می‌شود تجربه‌ای عمیقاً مجذوب‌کننده و «انقلابی» خواهد بود، شامل ناحیه‌ای مرکزی به‌نام Utropia و چند منطقه‌ی دیگر در اطراف آن می‌شود که بازی‌بازان می‌توانند از درون این ناحیه، به نقاط مختلف بازی دسترسی پیدا کنند. هر منطقه گیم‌پلی و گزینه‌های نوآورانه‌ی متفاوتی را به مخاطبان ارائه خواهد داد.

 

Untitled 1 22 - اطلاعاتی از بازی Everywhere منتشر شد

 

به عنوان مثال، یکی از این مناطق Racing District است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با یکدیگر به مسابقه بپردازند و ناحیه‌ی Combat نیز جایی است که در آن می‌توانید در مبارزاتی در سبک تیراندازی سوم شخص، شرکت کنید. بازی‌بازان همچنین قادر خواهند بود از بخش ARC-adia، برای طراحی و خلق مسابقات و مبارزات خودشان استفاده کنند و آن‌ها را با سایر بازیکنان به‌اشتراک بگذارند.

و اما مورد جالبِ بعدی اینکه راکت بوی تریلر جدیدی از بازی دیگر خود به نام MindsEye منتشر کرده است؛ عنوانی که اگرچه درون Everywhere در دسترس قرار دارد اما سازندگان تاکید دارند که به خودیِ خود، محصولی «مجزا» خواهد بود. به گفته‌ی راکت بوی، MindsEye یک بازی AAA قدرتمند، داستان محور و اکشن ماجراجویی است که در جهانی متشکل از شرکت‌های پیشرفته‌ی زمانِ آینده، تئوری‌های توطئه و تکنولوژی‌های شوم و شیطانیِ مدرن روایت می‌شود.

با وجود اینکه MindsEye بازی جدا و مخصوص به خود را دارد اما انتظار می‌رود در فصل‌های مختلف و با تم‌های متنوع عرضه شود. همزمان با انتشار این فصل‌ها، فایل‌های مربوط به ساخت آن‌ها نیز به بخش ARC-adia اضافه می‌شوند تا بازی‌بازان بتوانند با استفاده از آن‌ها، به خلق مبارزات و مسابقات خودشان بپردازند.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی Everywhere را مشاهده کنید:

 

 

Everywhere در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی در دست توسعه قرار دارد و تاریخ دقیقی برای انتشار آن مشخص نشده است اما طبق وعده‌ی سازندگان، «در سال جاری در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.»

برای دیدن ادامه‌ی اخبار مربوط به گیم کافیست تسکو را دنبال کنید.

 

Untitled 1 21 - اطلاعاتی از بازی Everywhere منتشر شد

 

دیدگاهتان را بنویسید