اخبار بازی, اخبار خارجی, معرفی و بررسی بازی‌, نقد و بررسی

انتشار بازی Zenless Zone Zero در ۲۰۲۴

Zenless Zone Zero

انتشار بازی Zenless Zone Zero در ۲۰۲۴

استودیوی میهویو (miHoYo) به تازگی با انتشار تریلری از تاریخ انتشار بازی اکشن و نقش‌آفرینی Zenless Zone Zero نیز رونمایی کرده است.

این بازی توسط استودیوی سازنده‌‌ی بازی‌های گنشین ایمپکت و Honkai Star Rail ساخته شده اما برخلاف دو بازی مذکور، Zenless Zone Zero بازیکنان را در یک کلانشهر آینده‌نگرانه برای کنترل شخصیت‌های مختلف قرار می‌دهد که قادر به انجام اکشن‌های سریع هستند. در این کلان‌شهر، تمدن توسط یک فاجعه‌ی ماوراء طبیعی از بین رفته و بازیکنان در بازی باید با گروهی از همراهان وارد ماجراجویی می‌شوند تا بر دشمنان ناشناخته غلبه کرده و رازهای پشت این اتفاق را کشف کنند.

 

1 12 - انتشار بازی Zenless Zone Zero در ۲۰۲۴

 

 

این بازی دارای سبک هنری انیمه‌ای است که با توجه به تیم سازنده چندان عجیب نیست. تریلر جدید بازی در جریان گیم اواردز ۲۰۲۳ در دسترس قرار گرفته که جزئیات بیشتری از روایت بازی و اکشن سوم شخص آن را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر بازه‌ی زمانی انتشار، تریلر جدید نگاهی به تعدادی از شخصیت‌های بازی دارد. این در حالی است که مشخص نیست که آیا هر شخصیت دیده شده در تریلر قابل بازی خواهد بود یا خیر. این شخصیت‌ها شامل گروهی از خدمتکاران، گروهی با یک خرس غول پیکر در لباس معمولی و گروهی به نام خانه‌ی مهربان که یک دختر گربه مانند را در خود جای داده است.

 

1 10 - انتشار بازی Zenless Zone Zero در ۲۰۲۴

 

تریلر ذکر شده همچنین بخشی از نبردهای بازی را نشان می‌دهد که ظاهرا به شکل یک نبرد تن به تن با یک دشمن بزرگ است. در واقع به نظر می‌رسد که گیم‌پلی بازی مانند آثار سری سولز باشد و دارای درجه‌ی سختی بالایی خواهد بود. گفتنی است که این بازی همچنین دارای عناصر سبک روگ‌لایک و دارای یک سری اتاق‌های کوچک برای پیشرفت مشابه‌ی Hades است.

 

1 13 - انتشار بازی Zenless Zone Zero در ۲۰۲۴

 

بازی Zenless Zone Zero در سال ۲۰۲۴ میلادی برای اندروید، iOS و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در حالی که نسخه‌ی کنسولی بازی معرفی نشده است، دو بازی اخیر استودیوی سازنده به کنسول‌های پلی‌استیشن آمده‌اند.

 

1 11 - انتشار بازی Zenless Zone Zero در ۲۰۲۴

 

برای دیدن ادامه‌ی اخبار مربوط به گیم کافیست تسکو را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید