اخبار بازی, اخبار خارجی, معرفی و بررسی بازی‌, نقد و بررسی

اعلام تاریخ انتشار بازی Braid Anniversary Edition

Braid Anniversary Edition

تاریخ انتشار بازی Braid Anniversary Edition

در جریان جدیدترین قسمت از برنامه State Of Play، از نسخه بازسازی شده بازی معمایی و ماجراجویی Braid با عنوان Braid Anniversary Edition رونمایی شد. حالا توسعه‌دهندگان Number None و Hothead Games تصمیم به ساخت نسخه جدید این بازی با عنوان Anniversary Edition گرفتند تا بار دیگر این بازی زیبا و درگیرکننده را برای پلتفرم‌های نسل فعلی عرضه کنند. 

 

Untitled 1 Recovered 1 - اعلام تاریخ انتشار بازی Braid Anniversary Edition

 

پس از چندین سال انتظار، بالاخره با انتشار تریلری تاریخ عرضه بازی Braid Anniversary Edition مشخص شده است. با اعلام جاناتان بلو، این بازی بالاخره در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۳۰ آوریل ۲۰۲۴) روی پلی استیشن، ایکس باکس، نینتندو سوییچ، نتفلیکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این تاریخ به‌لطف انتشار تریلری جدید از این بازی مشخص شده است که در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

 

 

تمرکز تریلر جدید بازی نمایش بهبودهای گرافیکی Braid Anniversary Edition نسبت‌ به نسخه سال ۲۰۰۸ است. مسائل بصری بازی دوباره به‌صورت دستی توسط دیوید هل‌من طراحی شده‌اند. هل‌من روی بازی اصلی هم کار کرده بود. دیگر جنبه‌های بازی شامل صداگذاری و موسیقی‌های Braid هم بهتر شده‌اند. این بازی شامل بیش از ۱۵ ساعت توضیحات سازندگان هم خواهد بود.

 

Untitled 1 Recovered 2 - اعلام تاریخ انتشار بازی Braid Anniversary Edition

 

بازی Braid Anniversary Edition ابتدا در سال ۲۰۲۰ معرفی شده بود و قرار بود در سال ۲۰۲۱ عرضه شود؛ اما با تأخیر مواجه شد. بازی اصلی در زمان انتشار اولیه با تحسین رو‌به‌رو شده بود و از زمان عرضه روی ایکس باکس 360 به‌عنوان یکی از اولین و پیشروترین آثار مستقل روی کنسول‌ها شناخته می‌شد.

 

Untitled 1 Recovered 3 - اعلام تاریخ انتشار بازی Braid Anniversary Edition

 

برای دیدن ادامه‌ی اخبار مربوط به گیم کافیست تسکو را دنبال کنید.

 

Untitled 1 Recovered 4 - اعلام تاریخ انتشار بازی Braid Anniversary Edition

 

دیدگاهتان را بنویسید