سال 1402, اخبار تسکو, اخبار سایت, رویدادها

حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26 و معرفی محصولات جدید

حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26

چنانچه در جریان هستید، هفته گذشته بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک با عنوان «الکامپ 26» بعد از چهار سال وقفه طولانی، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. در جریان این نمایشگاه شاهد حضور نزدیک به 500 شرکت داخلی و خارجی از کشورهای مختلف در چندین سالن بودیم که مهمان شرکت‌کننده‌های بسیاری در زمینه‌های سخت افزار، نرم افزار، ارز دیجیتال، انرژی، زیرساخت و مواردی از این دست بود. با توجه به خالی بودن بخش گیم و بازی در رویداد امسال، باید اشاره کنیم یکی از مهم‌ترین و تنهاترین غرفه‌هایی که به این موضوع پرداخت و بسیار قابل توجه بود، «تسکو» (TSCO) است. ما امروز قصد داریم به حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26 و محصولات معرفی شده آن بپردازیم.

 

Untitled 10.jpg - حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26 و معرفی محصولات جدید

 

حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26

 

111112.jpg - حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26 و معرفی محصولات جدید

 

الکامپ امسال با کم و کاستی‌های فراوان؛ اما، با همت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران و «راهکار تجارت، مدیریت کوشا» پس از چندین سال به تعویق افتادن برپا شد. یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی که در این نمایشگاه دیده نمی‌شد، مبحث بازی و پرداختن به صنعت گیمینگ کشور بود و البته مورد بحث‌های فراوانی نیز قرار گرفت. در این میان جالب‌توجه‌ترین موردی که می‌توان به آن اشاره کرد، حضور تسکو با بخش مخصوص بازی خود بود که به نوعی نقطه قوت بخش گیمینگ الکامپ 26 به حساب می‌آید. شرکت تسکو که همه ما کم و بیش با محصولات آن آشنایی داریم، علاوه بر غرفه‌های محصولات همیشگی خود در سراسر نمایشگاه، محلی برای بازی و تست سخت افزارهای جدیدش در نظر گرفته بود که در نوع خود بسیار جالب توجه است. این شرکت تصمیم گرفته بود محصولات جدید خود را به نوعی متفاوت عرضه کند تا علاقه‌مندان فرصت تست آن‌ها را داشته باشند.

 

Untitled 8.jpg - حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26 و معرفی محصولات جدید

Untitled 5.jpg - حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26 و معرفی محصولات جدید

Untitled 6.jpg - حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26 و معرفی محصولات جدید

 

طبق گفته نمایندگان تسکو در نمایشگاه، جدیدترین محصولاتی که این شرکت ارائه کرده است، کیس‌های گیمینگ، دسته بی‌سیم مخصوص بازی، موس جدید و اسپیکرهای قدرتمند در ابعاد مختلف با قابلیت‌های متنوع هستند که تصاویری از آن‌ها را مشاهده می‌کنید. شما همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات دقیق‌تر درباره مشخصات فنی و جزییات محصولات تسکو، به سایت TSCO مراجعه کنید و با موارد عرضه شده بیشتر آشنا شوید.

Untitled 22 1.jpg 1 - حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26 و معرفی محصولات جدیدUntitled 2 1.jpg 1 - حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26 و معرفی محصولات جدید

 

گیمینگ کامپیوتر تسکو مدل TC - حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26 و معرفی محصولات جدید

tsco 4494 tsco.shop 2.jpg - حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26 و معرفی محصولات جدید

 

 

Untitled 4.jpg - حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26 و معرفی محصولات جدید

Untitled 1.jpg - حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26 و معرفی محصولات جدید

Untitled 3.jpg - حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26 و معرفی محصولات جدید

Untitled 9.jpg - حضور تسکو در نمایشگاه الکامپ 26 و معرفی محصولات جدید

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید